19.05.2017

Експерт порахував, скільки будуть просити за полуницю в цьому сезоні

717091

Ціна на полуницю може впасти у червні в зв’язку з піком сезону на 15-20 грн, але нижчою ніж 35-40 грн за кілограм не буде.

Про це заявив аграрний експерт, заступник голови «Аграрної партії» Денис Марчук під час прес-конференції 19 травня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«На червень все ж таки ціна можливо понизиться, тому що буде пік сезону і будемо рахувати по господарствам, хто поніс втрати, а хто ні. Можливо, на гривень 15-20 опуститься ціна (на полуницю за кілограм – авт.), але я не думаю, що вона буде меншою в середньому по Україні ніж 35-40 грн», — розповів Марчук.

Він додав, що на сьогодні в Україні ціна на полуницю вже на 20-25% вища, ніж було в аналогічний період у 2016 році. За словами Марчука, ціна за кілограм полуниці в середньому по Україні сягає 50 грн в залежності від регіону.

З його слів, обсяги цьогорічного урожаю полуниці в Україні внаслідок травневого зниження температури повітря можуть зменшитися на 35-40%.

Він також додав, що в Київській, Черкаській, Запорізькій та Миколаївських областях виробники полуниці вже понесли збитки.

Читайте також: Дошкільні заклади Миколаєва вкрай перевантажено – статистики

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *