30.07.2021

FuckUp Night та музичні перформанси: миколаївців запрошують на мистецький вікенд в ДОФі

Запрошуємо миколаївців відвідати заходи мистецького вікенду в ДОФі. Вхід на усі заходи безкоштовний.

Заходи відбудуться ввечері в суботу, 31 липня, та в неділю, 1 серпня, на літньому майданчику колишнього Будинку офіцерів флоту за адресою: м. Миколаїв, вул. Артилерійська, 7.

З програмою роботи арт-простору можна ознайомитись на спеціальному сайті-афіші ДОФу — https://dof.myart.org.ua/.

Програма:

31 липня, субота, о 18:00 — воркшоп-зустріч в стилі FUCKUP NIGHT «Як організувати івент?»

Що трапляється за півгодини до початку? Як втілити ідею в реальніть та що з цього виходить? Як продовжувати робити улюблену справу та не опускати руки?

Три організатори культурних заходів у Миколаєві поділяться своїми перемогами та поразками у організації успішних івентів.

Тож якщо не знаєш з чого почати свій проект, або хвилюєшся, що нічого не вийде — тобі до нас. Почуй справжню історію івент менеджменту.

Спікери: Дмитро Ларченко — Платформа MY ART, Єлизавета Левченко — Advanced level agency, Надія Кузьменко — Литературный проект AMPERSAND.

31 липня, субота, о 20:00 — музично-поетичний перформанс від літературного проекту AMPERSAND

На гостей чекають авторська поезія з несподіваною розв’язкою у супроводі скрипки. Авторські мотивують та любовні вірші у супроводі синтезатора. Авторські пісні у супроводі синтезатора англійською та російською мовами. Кавери на відомі пісні, у тому числі на саундтреки з найкращих фільмів. Пісні на поезію класиків, які анонсують майбутній захід.

1 серпня, неділя, о 21:00 — музична презентація збірки Олега Дороша «Сонце на рейді» 

На гостей чекають спілкування з автором, музична презентація збірки та автограф-сесія.

Отже проєкт «Сонце на рейді» це: Олег Дорош – поезія, VVARMKOLD — електроніка, семпли, Дмитро Косарєв – контрабас.

Друга книга Олега Дороша «Сонце на рейді» — IV премія Всеукраїнського літературного конкурсу «Смолоскип-2020». До збірки увійшли вірші написані в період 2019-2020 рр.

Взаємини міста і людини: ось об’єкт дослідження і заглиблення поета. Емоції, тіні, звуки, кольори і запахи стають невід’ємними складовими співіснування людини в місті і міста в людині. Будинки, водостічні труби, дерева, хвилі ріки, хмари, перехожі: знайомі і незнайомі — все це частини одного організму/механізму, які є вираженням його тожсамости.

Як і перша книга, друга поетична збірка Олега Дороша — про Миколаїв. «Моє Межиріччя» -так він називає місто в якому народився, яке для поета стало своєрідною колискою власної цивілізації, в якій він творить міф і розчиняється у ньому.

Платформа MY ART за підтримки Агенції розвитку Миколаєва та Миколаївського міського палацу культури і мистецтв вже третій рік поспіль протягом літа показують кіно та проводять інші заходи на відкритому майданчику колишнього Будинку офіцерів флоту. Цього року, проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.