09.09.2018

Галина Авраменко завоювала бронзову медаль зі стрільби

42103-1357673321_1
Українська спортсменка Галина Авраменко завоювала бронзову медаль на чемпіонаті світу зі спортивної стрільби, який проходить в китайському Чханвоне.

У стрільбі по рухомій мішені у півфінальному протистоянні Авраменко поступилася китаянці Лі Сю Ян — 7: 9, а в бронзовому фіналі обіграла представницю Північної Кореї Рі Чжі Е — 6: 3.

В цей же день в юніорській категорії в стрільбі з 10 м по рухомій мішені відразу дві медалі завоювали представники України. Володарем срібла став Данило Даниленко, а бронзи — Максим Бабушок.

Збірна України вже завоювала на чемпіонаті світу в Чханвоне сім медалей, чотири з яких здобуті в юніорській категорії і три — в дорослому. У медальному заліку ЧС-2018 Україна йде 7-й.