20.10.2015

Генпрокуратура передала до суду звинувачення проти Єфремова

Генеральна прокуратура передала до суду обвинувальний акт проти колишнього голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександра Єфремова.

Про це повідомляють «Українські новини«, посилаючись на джерело в правоохоронних органах.

«Сьогодні обвинувальний акт переданий до суду», — сказало джерело.

Захист Єфремова завершив ознайомлення з матеріалами справи 16 жовтня.

Як відомо, 21 липня Генпрокуратура завершила розслідування проти колишніх депутатів парламенту Олександра Єфремова, Олександра Стояна (обидва — від фракції ПР) і Сергія Гордієнка (Комуністична партія) за фактом прийняття «диктаторських законів» 16 січня 2014.

Єфремову висунуто підозри у двох кримінальних провадженнях. Одне стосується зловживання службовим становищем за обтяжуючих обставин та службового підроблення (маються на увазі дії 16 січня — в день ухвалення «диктаторських законів»), інше — дій (висловлювань Єфремова 3 і 9 квітня, 12 травня 2014 року), спрямованих на розпалювання національної ворожнечі, які призвели до тяжких наслідків — загибелі людей.

16 лютого Печерський районний суд Києва обрав Єфремову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, але екс-депутат вийшов під заставу 3,7 млн гривень. Заставу за Єфремова вніс екс-віце-прем’єр-міністр Борис Колесніков.

14 лютого правоохоронці затримали Єфремова в Києві.

Наприкінці березня адвокат Єфремова повідомив, що екс-регіонал  перебуває за адресою прописки, і чекає закінчення слідства і суду.

Кілька разів суд продовжував запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 3,7 млн гривень для Єфремова, останній раз —  до 30 вересня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *