03.03.2018

Головна ознака каральної операції – очеплення, — Аркадій Корнацький

d413ffcd7bef73e2e1120eaeaee5fdac

О 7 годині 3 березня «слідчі дії Нацполіції» біля Верховної Ради почалися саме з очеплення, встановлення загороджувальних поліцейських лав, причому не тільки довкола наметового містечка, але й довкола службових готелів Верховної Ради («Київ», «Національний») і довкола будівель самої Верховної Ради.

Пише народний депутат України Аркадій Корнацький.

«А вже під прикриттям очеплення і «слідчих дій» почалася сама каральна операція : штурм, світлошумові гранати з боку поліцейських, газ, і — руйнування огороджень наметового табору. Ось вам одна із дуже характерних «слідчих дій», що красномовно символізує чинну бандовладу: автомобіль російського виробництва КАМАЗ під управлінням «оновлених ментів» волоче по землі український прапор. Його покидають посеред вулиці разом з іншим хламом», — вказує на кричущі факти Аркадій Олексійович.

«Як бачите з відео, «слідчі дії Нацполіції» в наметовому таборі полягають, в основному, в тому, щоб знищити все, що може бути знищено, в тому числі шляхом пожежі. Оригінальний підхід. Вочевидь, «шерлок-холмси» Авакова й Князєва виходять з того, що ПОТРІБНІ докази — не горять. Цікаво, хто там буде понятими, при яких «виявлятимуть» і «вилучатимуть» оті ПОТРІБНІ докази. Нема сумніву, що це будуть найчесніші з українських громадян з числа «професійних» свідків і понятих.

Ще одна «слідча» інновація «оновлених ментів» — «заготівля» свідків. Спочатку в наметове містечко заселяється необхідна кількість необхідного «контингенту», який там крутиться між протестувальниками, знайомиться, втирається в довіру, разом з усіма мітингує, а потім його разом із усіма «пакують» в автозак і везуть під замок.

Будуть у поліції НЕОБХІДНІ свідки, без сумніву, будуть. Можливо навіть такі, що отримували гроші, наркотики, зброю масового ураження і вказівки захопити владу — особисто від Саакашвілі.

Як «пакують» — видно на відео. Кого по снігу волочать, кого за руки-ноги несуть, кого тягнуть до автозаку, заламавши руки і попередньо розбивши голову. Як особливо небезпечних злочинців, убивць, терористів, захоплених на місці злочину.

Але ж у наметовому таборі — не злочинці, а прості українці…» — наголошує народний депутат.

«На декількох відео видно цілу низку «слідчих дій» ще одного новітнього виду, можливо навіть європейського, тільки ради ЯКОГО вже варто було реформувати міліцію в поліцію.

Декілька поліцейських, напевне най-оновленіших слідчих, які напевне пройшли суворий громадський відбір, ногами й руками, і якимись залізяками руйнують огорожі, валять їх на землю, у сніг, і потім скачуть по них, як дикуни, як тупі мавпи, намагаючись розтрощити.

Високий клас. Мабуть, особистий відбір або Згуладзе, або Деканоїдзе, а то й самого Авакова.

Інші з «оновлених», не такі активні, стоять колонами й шеренгами — «забезпечують слідчі дії». Тупо.

А ви кажете, пацани з поліції і нацгвардії не підуть проти народу…

Ви впевнені? Я — вже ні. Психологічно вони вже «обкатані», та помножте на зарплатню, якої не у всякому бізнесі заробиш…» — додає Аркадій Корнацький.

Нагадаємо: Героїв війни з Росією били і ставили на коліна. Наметовий табір під Радою розгромили силовики

Їм потрібна була каральна операція – Аркадій Корнацький

Київ. Близько тисячі спецпризначенців та нацгвардійців атакували табір на Грушевського

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *