31.07.2018

Готуються провокації проти нардепа Корнацького

maxresdefault
Як відомо, новий політичний рік, на відміну від календарного,  начинається не 1 січня, а 1 вересня. Після літнього «сезону тиші» політичне життя знову починає бурлити. 

Але в деяких випадках боротьба на політичному полі не припиняється і влітку. У певних осіб і організацій нема відпусток і вихідних — вони день і ніч працюють на замовлення. За гроші або по наказу керівництва.
Це деякі так звані журналісти-розслідувачі, експерти, засоби масової дезінформації — і спецслужби.

Поки їх замовники і повелителі відпочивають і набираються сил для чергового сезону брехні, афер і грабежу народу, вони готовлять «чорний піар» на їх противників. Щоб потім виплеснути інформаційні помиї в потрібний момент.

І хоча цю підлу і протизаконну діяльність завжди утаємничують, в наш інформаційний вік шила в мішку не приховаєш. Так сталося і цього разу, з «таємною операцією» проти народного депутата України Аркадія Корнацького, яку можновладні корупціонери організували і ведуть вже певний час на всіх рівнях —  і в Києві, і в Миколаєві.

Що прикметно, у екстазі спільного бажання очорнити Корнацького злилися і чинна влада, і так звана опозиція. Про це свідчить склад «інформаційної банди», яка займається підготовкою фальшивок. Розкручувати «чорний піар» проти Корнацького планують «знизу вверх», з Миколаєва й на всю країну, почнуть з «НикВести», «Новости-Н», «Первомайськ.Інфо», «журналісти-розслідувачі» цих сайтів вже озадачені.

За відсутності «нових гріхів» Корнацького будуть жувати стару жуйку — латифундист, земельний рейдер, подвійне громадянство, бізнес в Росії та інша подібна маячня.

Цікаво, що до брудної «роботи» задіяна і миколаївський політтехнолог Віра Ярошенко, яка трудиться на благо Юлії Тимошенко. Тільки вона буде «аналізувати» не висмоктані з брудних пальців «бізнес-гріхи» Корнацького, а створення Корнацьким політично партії «Рух вільних селян».

Буде критикувати об’єктивно — на замовлення.:):)

Щойно заснована Корнацьким разом із селянами й фермерами партія вже стала злодіям при законі поперек горла, Мінюст відмовляється її реєструвати, а Президент не виконує обов’язків Гаранта Конституції і не вживає відповідних заходів щодо реєстрації РВС.

Створення Корнацьким партії є однією із причин «замовлення» на чорний піар. Але головна причина — інша, її знають поки що тільки в Києві на Банковій, про неї згодом.

Також з боку влади готується черговий «наїзд» на ТОВ «Агрофірма Корнацьких», фальсифікація кримінальних проваджень. Планують з якого завгідно приводу почати трясти, як колись «регіонали». На рівні району й області вже «піднімають справи». Прокуратура, Нацполіція, СБУ будуть виконувати «чисту» роботу, «національним дружинам» поручать брудну.

Одним словом, панове, запасайтеся поп-корном — серіал «поганий Корнацький» от-от почнеться. Все як за часів Януковича, навіть деякі діючі особи й виконавці ті ж самі. Тільки Президент інший.

Обіцяю сумлінно інформувати про всі наступні події і про всіх, хто за тим стоїть.

В. Кривошапко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *