03.01.2019

Інвестиції у місто Миколаїв: підписано меморандум

49779333_377750916134867_695204915726778368_n

Наприкінці минулого року відбулося підписання меморандуму про співробітництво між Миколаївською міської радою та державною установою «Офіс із залучення та підтримки інвестицій».

Державна установа «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» (ДУ «Юкрейнінвест») була затверджена наказом Державного секретаря Кабінету Міністрів України. Головною метою новоствореної структури стало залучення іноземних інвестицій в економіку України, вдосконалення інвестиційного іміджу країни, сприяння взаємодії іноземних інвесторів з державними органами та органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання, супроводження інвестиційних проектів тощо. В південному регіоні представництво ДУ «Юкрейнінвест» розташувалося у Миколаєві.

Меморандум з боку міста  підписав Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич. Варто підкреслити, ані Миколаївська міська рада, ані «Офіс із залучення та підтримки інвестицій»не матимуть комерційної вигоди від співпраці. Головне завдання: налагодити режим максимального сприяння для тих, хто висловить наміри вкладати кошти в економіку міста. Представник ДУ «Юкрейнінвест» Дмитро Місюрьов підкреслює, що важливо також створювати промоцію Миколаєва як промислового центра, який має відповідні перспективи.

Чи отримає Миколаїв нові можливості, покаже час. Адже наразі необхідно визначити, які сфери життєдіяльності міста можуть бути цікавими для представників іноземного бізнесу.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *