28.10.2018

Кабмін заклав в проект держбюджету 55 мільярдів гривень субсидій для населення

1476169358-1661

На думку прем’єра, це перевищує цьогорічний показник і цього достатньо для забезпечення українських родин адресною допомогою.
Кабінет міністрів заклав в проект державного бюджету України на 2019 рік обсяг субсидій для населення у розмірі 55 млрд грн, що перевищує цьогорічний фактичний показник і достатньо для забезпечення українських родин адресною допомогою. Про це повідомляє секретаріат Кабміну із посиланням на заяву прем’єр-міністра Володимира Гройсмана в ефірі одного з телеканалів. Він зауважив, що цього року кількість домогосподарств, які отримують субсидію, склала 6,9 млн грн. Наступного року цей показник залишиться, за прогнозами, в таких же межах. І вимушене підвищення ціни на газ, а отже, тепло і воду, не позначиться на величині оплати за комунальні послуги для тих, хто має субсидію.

«Свою частинку родина, як платила, так і буде платити. Решту заплатить держава», — підкреслив глава уряду. Гройсман також нагадав, що всім соціальним службам дано доручення – максимально виважено і уважно вирішувати проблеми людей. І навіть ті сім’ї, які не відповідають критеріям надання субсидій, але опинилися у скрутній ситуації, можуть звернутися до спеціальних комісій при органах соціального захисту. «Є різні обставини, і їх потрібно враховувати. Основний критерій – доходи людей. Якщо вони невисокі – люди отримують підтримку», — зазначив прем’єр. Як повідомляв УНІАН, Кабінет міністрів України опублікував рішення про підвищення з 1 листопада ціни на газ для населення на 23,5%. На сьогодні ціна газу для населення становить 4942 грн за тисячу кубометрів, а з урахуванням податку на додану вартість і зборів, які включають транспортування, — 6958 грн за тисячу кубометрів. Питання визначення ціни газу для потреб населення є предметом переговорів України з Міжнародним валютним фондом. Представники МВФФ раніше наполягали на тому, що вартість «блакитного палива» має бути вирівняна (піднята) до рівня імпортного паритету.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *