24.09.2018

Керівництво Інгульського району обурилося реакцією поліції на викинуте під адміністрацію сміття

399153

Адміністрація Інгульського району незадоволена діями поліції, яка не прийняла належних заходів з приводу «акції» активістів, які викинули сміття під адміністрацію. За словами керівника району Ігоря Волкова, правоохоронці рекомендували відразу не надсилати машину для прибирання сміття, щоб не було бійки. А протоколу не склали. Про це він заявив сьогодні, 24 вересня, на апаратній нараді в мерії.

Нагадаємо, на вихідних активісти зібрали сміття в зеленій зоні, розташованій між вулицями Скульптора Измалкова і Генерала Свиридова, і викинули його під будівлю адміністрації Інгульського району. В адміністрації заявили, що активісти згребли листя і гілки, що заборонено правилами утримання зелених насаджень. Чиновники зібралися звертатися за цим фактом в поліцію.

На апаратній нараді заступник голови адміністрації Інгульського району Ігор Волков, який керує районом після звільнення Світлани Гладун, зазначив, що про акцію було відомо заздалегідь. За його словами, зелена зона знаходиться в оренді, але так як земля міська, там періодично прибирають.

IMG_3791

Щоб не провокувати активістів, за словами Волкова, в п’ятницю перед акцією територію прибрало КП «Дорога».

«Сміття там не було як такого. Нагребли там листя. Якісь кістки там познаходили. Не було б там листя, землю привезли, тому що у них було заплановано акцію », — зауважив заступник голови адміністрації.

Однак найбільше він акцентував на тому, що поліція належним чином не відреагувала на те, що сміття привезли до адміністрації.

«Мене найбільше дивують дії поліції. Треба з ними якось працювати взагалі. Що це таке? Скоро на голову їм накладуть, а вони скажуть «не бачили, хто наклав, ми не будемо вживати заходів», — заявив Волков.

За його словами, в поліції рекомендували не провокувати активістів.

«Районний відділ мені сказав «ви машину не надсилайте поки прибирати, інакше може бійка бути. Вони ж там чекають». Дякую за допомогу, кажу », — додав Волков.

Адміністрація має намір звертатися в поліцію і каже, що у них є відео з камер відеоспостереження. Однак протокол відразу не був складений патрульними.

«У мене більше запитань до поліції, яку викликали по 102. Походили вони, протоколу не склали. Ми надамо записи з камер. Там видно, яка машина привезла, хто привіз. Нехай заходи вживають в кінці-кінців», — заявив заступник голови адміністрації.

Заступник мера Володимир Криленко, який вів сьогодні засідання, порадив звертатися офіційно в поліцію.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *