17.12.2017

Командування ВМС ЗС України зробило офіційну заяву за фактом загибелі військовослужбовця у Миколаєві

334140

У Миколаєві внаслідок нещасного випадку загинув військовослужбовець ВМС ЗС України.

Нагадаємо: В центре Николаева провалился в яму и разбился насмерть сержант морской пехоты

Увечері 16 грудня у Миколаєві внаслідок нещасного випадку, який стався у позаслужбовий час, загинув військовослужбовець ВМС ЗС України. За попередньою інформацією, смерть військовослужбовця настала внаслідок отриманих важких травм через падіння з приблизно трьохметрової висоти. Як розповіли свідки трагедії, очевидно, під військовослужбовцем, який пішки пересувався однією із центральних вулиць, проломилися дошки, і він потрапив у приямок вікна підвального поверху.

Цілком зрозуміло, що про даний випадок оперативно повідомили місцеві інтернет-ресурси. У Командуванні ВМС ЗС України сподіваються, що у тому числі завдяки журналістам вдасться швидше встановити тих, хто допустив злочинну халатність, яка, найімовірніше, призвела до загибелі військовослужбовця. Водночас, закликаємо утриматися від розповсюдження неперевіреної, недостовірної інформації. Кожне необережно вжите в даній ситуації слово може ранити рідних і близьких загиблого.

Командування ВМС ЗС України, особовий склад військової частини глибоко сумують у зв’язку із смертю нашого бойового побратима, і щиро співчувають рідним і близьким загиблого. Висловлюємо надію на оперативне і об’єктивне розслідування причин, які призвели до трагедії, і що винні будуть покарані.

Командування ВМС ЗС України

Читайте також: Ситуація у районі проведення АТО ускладнилася

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *