28.04.2018

Конституційний кілок «самій успішній реформі», — Аркадій Корнацький

bf758e22aca2e4bba02aaa3310f206dc

26 квітня Конституційний суд України визнав таким, що протирічить Конституції України (є антиконституційним) закон України «Про всеукраїнський референдум», з моменту початку дії якого в 2012 році втратив силу закон України «Про всеукраїнський і місцевий референдуми».

Це означає, що з моменту опублікування цього Рішення Конституційного суду, тобто з 27 квітня 2018 року, закон України «Про всеукраїнський і місцевий референдуми» знову набув чинності.

А це, в свою чергу, означає, що об’єднання громад, причому тільки сільських громад, може відбуватися виключно згідно рішення місцевого референдуму — така імперативна норма утримується в ст.6 «реанімованого» закону.

Тобто, аферам Гройсмана із повального «добровільно-примусового» і адміністративно-шахрайського «об’єднання громад», які не тільки він, але й Президент України називає «самою успішною українською реформою», прийшов логічний кінець.

Він і без цього Рішення Конституційного Суду наступив би, оскільки ця явно антиконституційна «реформа місцевого самоврядування», відповідні акти Кабміну і ЦВК оскаржені мною в судах і були б визнані незаконними якщо не в неляканих і недолюстрованих адміністративних судах, то в Конституційному Суді за моєю конституційною скаргою, але Рішення КСУ від 26 квітня додає наявним аргументам критичної ваги і прискорює згортання і скасування «реформи» із остаточного знищення місцевих Рад і демократії.

Вже 27 квітня ЦВК мала б терміново прийняти рішення про скасування власної завідомо незаконної Постанови про призначення так званих перших виборів до сорока Рад «ОТГ» — псевдо-об’єднаних територіальних громад — призначених на 29 квітня 2018 року.

Не встигла ЦВК зробити це 27 квітня — є час скасувати вибори 28-го, а не скасує — всім складом піде за грати, бо з 27 квітня той пакет документів, на підставі яких призначені ці шахрайські «перші» вибори, не відповідає вимогам «відновленого» закону «Про всеукраїнський і місцевий референдуми».

Там нема рішень місцевих референдумів,як того вимагав і наразі вимагає закон, і тому вибори 29 квітня будуть незаконними!

Я вітаю українців із цією видатною подією — початком кінця злочинної «реформи» із знищення села і узурпаціі влади !

Це тільки «перша ластівка» — так само будуть скасовані і всі інші антинародні афери влади, народовладдя буде відновлено, а злодії покарані.

Аркадій Корнацький

Читайте також: Головні браконьєри — це керівництво Держрибагентства, — Аркадій Корнацький

 

One Response to Конституційний кілок «самій успішній реформі», — Аркадій Корнацький

  1. Александр says:

    Проба. Проверяю есть ли премодерация? На форумах с премодерацией я не пишу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *