13.09.2018

Користувачам інтернету пропонують познайомитись з Миколаєвом онлайн

88У Миколаєві функціонує система безперервної онлайн трансляції з вулиць та привабливих куточків міста. 

Про це повідомляється на сайті мерії.
На даний час сім відеокамер, які підключені до загальноміської системи відеоспостереження «Безпечне місто», ретранслюються до інтернет-мережі фахівцями КП «Міський інформаційно-обчислювальний центр». Мережа розширюється.

Городяни та гості міста, не залишаючи власних помешкань, можуть прогулятися набережною, помилуватися парками та скверами.

Найближчім часом до мережі Online трансляцій буде додано камери з найкращого в Україні зоопарку, де утримуються рідкісні види тварин.

Знайомтеся з Миколаєвом ближче!

Привабливі місцини Миколаєва у цілодобовому режимі доступні на каналі «Mykolaiv Secure» в Youtube.

За інформацією керівника комунального підприємства Євгенія Богаченка, в 2018 році за підтримки депутатського корпусу та міського голови Олександра Сєнкевича виділено кошти з міського бюджету на розвиток системи відеоспостереження.

Наразі ведуться монтажні роботи з встановлення додаткових камер, які будуть включені до загальноміської мережі відеоспостереження.

До кінця поточного року буде встановлено більш ніж 60 відеокамер у місцях масового перебування городян, на жвавих ділянках автошляхів, реконструйованих в поточному році парках та скверах, тощо.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *