22.02.2017

«Людиною року-2016» у Миколаєві визнано Дмитра Кременя

IMG_1137

«Людиною року-2016»  визнано відомого миколаївського поета Дмитра Кременя. Про це стало відомо у середу, 22 лютого, під час прес-конференції оргкомітету програми.

— Головна номінація «Людина року» присвоюється за сукупністю тому, хто вже отримав звання «Городянин року». Цього року звання «Людина року» присвоєно поетові Кременю Дмитру Дмитровичу, — розповів голова оргкомітету програми «Людина року» Володимир Пучков.

Він зазначив, що визначення городян, які досягли найбільших професійних успіхів у 2016 році, здійснювалося методом експертного опитування по десяти номінаціях. Окремо визначалась «Людина року» за найбільш значний внесок у життя міста у цілому. Опитування експертів проводилося Центром з вивчення громадської думки «Наваль-Експерт» у два тури.

Володимир Пучков оголосив результати програми «Людина року».

Номінація «Культура». За результатами 1-го туру лідерами є: Захарова Юлія Вікторівна, директор міського Палацу культури «Молодіжний»; Любаров Юрій Йосипович, директор дитячого містечка «Казка», краєзнавець, літератор; Тетерятникова Лариса Григорівна, художник-модельєр ансамблю бального танцю «Грація» Обласного палацу культури.

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнаний Любаров Юрій Йосипович.

Номінація «Мистецтво». За результатами 1-го туру лідерами є: Алексєєв Володимир В’ячеславович, президент Миколаївського джаз-клубу, організатор фестивалів «JazzNikolaev»; Вдовиченко Юрій Володимирович і Алексєєва Катерина Юріївна, керівники ансамблю танцю «Пасадена» Обласного Палацу культури; Меркулов Валентин Миколайович, художник.

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнані Вдовиченко Юрій Володимирович і Алексєєва Катерина Юріївна.

Номінація «Наука і вища школа». За результатами 1-го туру лідерами є: Ніколаєв Микола Ілліч, дослідник Ольвії, доктор історичних наук; Рижков Сергій Сергійович, ректор НУК ім. адмірала С.О. Макарова; Шитюк Микола Миколайович, директор Інституту історії, політології та права МНУ ім. Сухомлинського.

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнаний Рижков Сергій Сергійович.

Номінація «Середня школа». За результатами 1-го туру лідерами є: Кульчинський Сергій Вікторович, учитель фізики Муніципального колегіуму ім. В. Чайки; Новицька Ганна Володимирівна, вчитель української мови та літератури економічного ліцею №2; Первова Марина Марківна, вчитель англійської мови спеціалізованої школи №22.

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнана Первова Марина Марківна.

Номінація «Фізкультура і спорт». За результатами 1-го туру лідерами є: Бугайов Анатолій Іванович, директор СДЮСШОР з легкої атлетики; Гуменюк Сергій Миколайович, директор комплексної ДЮСШ «Україна»; Жуковська Тетяна Костянтинівна, начальник регіонального Центру «Інваспорт».

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнана Жуковська Тетяна Костянтинівна

Номінація «Промисловість і транспорт». За результатами 1-го туру лідерами є: Бурковець Сергій Володимирович, директор підприємства «Південна судноремонтна компанія»; Капацина Василь Миколайович, голова Наглядової ради ТОВ «Компанія« Український будівельник»; Лісовський Дмитро Валерійович, директор КП «Миколаївелектротранс».

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнаний Капацина Василь Миколайович.

Номінація «Підприємництво». За результатами 1-го туру лідерами є: Голубар Ігор Францевич, директор фірми «Дикий сад»; Ракова Олена Анатоліївна, директор Миколаївського хлібзаводу №1; Фалько Володимир Іванович, генеральний директор підприємства «Термінал-Укрхарчозбутсировина».

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнаний Фалько Володимир Іванович.

Номінація «Охорона здоров’я». За результатами 1-го туру лідерами є: Грачова Марія Георгіївна, завідуючий ендокринологічним відділенням міської лікарні №1; Гетьманцева Валентина Василівна, сімейний лікар сімейної амбулаторії №4 ЦПМСП №3; Нюбін Борис Петрович, завідуючий диспансерним відділенням для дітей міського протитуберкульозного диспансеру.

За результатами 2-го туру «Городянином року» визнана Грачова Марія Георгіївна.

Номінація «Засоби масової інформації». За результатами 1-го туру лідерами є: Данілов Ігор Миколайович, оглядач газети «Вечерний Николаев»; Індиков Ярослав Володимирович, тележурналіст, директор Миколаївської дирекції Національного суспільного телебачення України; Лохматов Андрій Петрович, кореспондент інтернет-видання «Преступности.нет».

У зв’язку з тим, що два номінанти отримали рівну кількість голосів, оргкомітет прийняв рішення  визнати «Городянином року» Індікова Ярослава Володимировича і Лохматова Андрія Петровича.

Номінація «Благодійність і соціальне партнерство». За результатами 1-го туру лідерами є: Бєглов Олег Юрійович, директор торгової мережі «Доярушка» (матеріальна підтримка ветеранських організацій); Григорян Гурген Григорович, директор ТОВ «Техстрой-99» (реставрація турецького фонтану в яхт-клубі); Іванова Надія Валеріївна, директор агрофірми «Золотий Колос» (матеріальна підтримка соціально незахищених громадян).

За результатами другого туру «Городянином року» визнано Іванова Надія Валеріївна.

Номінація «Людина року».

За результатами 1-го туру лідерами є: Кремень Дмитро Дмитрович, поет; Симченко В’ячеслав Валентинович, директор Миколаївського тепловозоремонтного заводу; Січко Сергій Михайлович, директор Муніципального колегіуму ім. В. Чайки.

За результатами другого туру «Людиною року 2016» визнаний Кремінь Дмитро Дмитрович.

З огляду на думки експертів  у цьому році оргкомітетом були засновані спеціальні номінації:

Спеціальна номінація «Я люблю це місто». «Городянином року» визнаний Гурген Григорович Григор’ян, директор ТОВ «Техстрой-99».

Спеціальна номінація «Захисник України». «Городянином року» визнано Олександра Юрійович Нетребка, капітана, заступника командира батальйону 79 окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України.

Спеціальна номінація «Допомога українській армії». У цій номінації оргкомітетом відзначена волонтерська група «Кулінарна сотня».

Спеціальна номінація «Нові технології». «Городянином року» визнаний Ігор Францевич Голубар, директор фірми «Дикий Сад».

За традицією в програмі «Городянин року» — «Людина року» щорічно відзначаються кращі працівники міських служб. У нинішньому році в цій номінації оргкомітетом відзначені:

Дмитро Валерійович Лісовський, директор КП «Миколаївелектротранс»; Юрій Олександрович Тимошенко, керівник соціального проекту «Відновлення»; Ігор Леонідович Гелевер, електромонтер КП «Госпрозрахункова дільниця механізації будівництва».

Традиційна номінація «Наша надія»:

Майорова Анастасія, учениця Муніципального колегіуму ім. В. Чайки, неодноразовий призер олімпіад та конкурсів з української мови та літератури.

Фастовець Анастасія, вихованка фотогуртка міської Станції юних техніків, переможець і призер всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Верхоляк Софія, учениця 8 класу гімназії № 2, солістка оркестру народних інструментів міського Палацу творчості учнів.

Вижиган Ірина, учениця Вищого училища фізкультури, член збірної команди України з легкої атлетики, чемпіон України з бігу серед юніорів.

Відзначимо, що нагородження переможців програми «Городянин року» — «Людина року» відбудеться 25 лютого в Обласному палаці культури.

IMG_1113 IMG_1117

Відділ інформаційного забезпечення Миколаївської міської ради

Читайте також: Видихнули з полегшенням – птахам у Миколаївському зоопарку більше не загрожує знищення

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *