12.08.2017

Майстер-класи і перфоманс просто неба чекають на миколаївців на святкуванні Дня археолога в городищі «Дикий Сад»

aoc_screenshot_010

15 серпня — свято історичної романтики, наукових відкриттів і фантастичних видовищ.

Управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївський національний університет ім. В.О.Сухомлинського, Миколаївський обласний краєзнавчий музей запрошують миколаївців і гостей міста 15 серпня на свято історичної романтики, наукових відкриттів і фантастичних видовищ.

Науково-мистецький захід з нагоди Дня археолога та 90-ї річниці від початку дослідницьких робіт на розкопках городища «Дикий Сад»  відбудеться у самому серці прадавньої колиски нашого міста –- на оглядовому майданчику по вул. Набережній, 2-2-а (між вул. Артилерійською та вул. Пушкінською).

У програмі:

18:30 Брифінг представників органів охорони культурної спадщини, клубу ініціативної громадськості «Алібант – Град Кіммерійський», відомих миколаївських археологів.

19:00 Виставка творів заслуженого діяча мистецтв України Івана Булавицького (скульптура,  мармур); презентація стріт-арт проекту члена Національної спілки художників України  Якова Булавицького та майстер-клас з  виготовлення сучасних  скульптур малої пластики з приємними подарунками від автора; творча зустріч і майстер-клас від відомого кераміста Олексія Байбородіна.

Екскурсії по території пам’ятки археології — городищу «Дикий Сад» та майстер-класи з польової археології під керівництвом професійних археологів для всіх бажаючих «від 5–ти і старших».

20:00  Посвята учасників майстер-класів в археологи із зануренням у романтику експедиційних пісень, байок  і спогадів маститих археологів.

21:00 Перфоманс «Реконструкція храму Вести» від заслуженого художника України Володимира Бахтова та члена Національної спілки художників України Тетяни Бахтової в авторській  техніці геліографіті (малювання вогнем, робота з реальним простором стародавнього міста, в якому палаючим смолоскипом  «малюються» об’єкти,  відтворюючи вогняні зображення архітектурних і сакральних споруд,  зниклих у темряві століть) у  супроводі популярного шоумена, музиканта-перкусіоніста Сергія Штефана.

Відчуйте дихання тисячолітньої історії на теренах сучасного Миколаєва!

Афіша 1

Управління з питань культури та охорони культурної спадщини

Читайте також: 12 серпня. Пам’ятні дати

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *