10.09.2018

Машиністу тепловоза та його помічнику, які умисно уникали відповідальності, загрожує позбавлення волі до 7 років

39310520_2063647253945521_6103983138545860608_n

7 вересня 2018 року під процесуальним керівництвом Березнегуватського відділу Баштанської місцевої прокуратури, з урахуванням зібраних беззаперечних доказів, слідчим поліції повідомлено про підозру машиністу та помічнику машиніста за ч. 3 ст. 297 КК України (наруга над тілом померлого).

Досудовим розслідуванням встановлено, що 13 липня цього року приблизно о 21.30 годин, підозрювані, керуючи тепловозом з 16 вагонами, рухались з локомотивного депо м. Миколаїв у напрямку локомотивного депо м. Апостолове Дніпропетровської області. Проїжджаючи через залізничний переїзд в селищі  Березнегувате вказаний тепловоз здійснив наїзд на 44-річну жінку, яка від отриманих травм загинула на місці.

Зупинивши тепловоз шляхом екстреного гальмування, підозрювані  вийшли з тепловозу та виявили на залізничній колії тіло загиблої. Відразу після цього, зазначені особи, нехтуючи громадською моральністю щодо шанобливого ставлення до померлих, маючи при собі два полімерних мішка, зібрали в них частини тіла загиблої та   помістили їх у шахту холодильника дизельного приміщення тепловоза, після чого продовжили рух тепловозу в напрямку локомотивного депо м. Апостолове.

Прибувши до депо та  продовжуючи реалізацію свого злочинного умислу,  упродовж тривалого часу (близько доби) утримувати мішки з частинами тіла загиблої в шахті холодильника дизельного приміщення тепловоза.

Всупереч Правилам технічної експлуатації залізниць України та інших нормативно-правових актів, що регламентують порядок дій локомотивних бригад у випадку травмування людей на залізниці, диспетчерську службу залізниці про смертельне травмування людини не повідомили.

В подальшому, 14 липня,  під час перегону тепловозу у зворотньому напрямку, неподалік с. Засілля Вітовського району, викинули на узбіччя залізничних колій один полімерний мішок з верхньою частиною тіла загиблої, через декілька кілометрів викинули мішок з нижньою частиною тіла.

Слід зазначити, що з моменту вчинення злочину зловмисники умисно уникали притягнення до відповідальності, надавали неправдиві дані щодо свого місця перебування, а саме щодо проходження лікування в закладах охорони здоров’я в Одеській області. На виклики слідчого не з’являлися, за місцем проживання не перебували.

Санкція статті передбачає позбавлення волі до 7 років.

Наразі вирішується питання про обрання зловмисникам запобіжного заходу. Розслідування триває.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *