06.09.2018

Мер Миколаєва підтримав передачу спорткомплексу «Зоря» у власність міста

bassein-zoriaМиколаївський міський голова Олександр Сєнкевич вважає правильним кроком передачу спортивного комплексу «Зоря» в міську комунальну власність. Про це мер заявив в програмі «Добрий вечір» на телеканалі «НІС-ТВ».

— Я підтримую передачу цього спорткомплексу в міську власність. Думаю, ми знайдемо з депутатами можливість це зробити, — сказав очільник міста.

На думку Олександра Сєнкевича, прийняття такого об’єкта у власність міста, виділення грошей на його фінансування — це стратегічна інвестиція, яка буде давати позитивні результати протягом багатьох років. Адже розвиток спорту, відповідної інфраструктури дає можливість зміцнювати здоров’я мешканців Миколаєва.

— Я вважаю, що ми повинні займатися нашими дітьми, розвивати спорт і спортивну інфраструктуру. Ми повинні створювати здорову націю не на словах, а на ділі. Сьогодні у нас немає жодного муніципального басейну. І це може бути перший такий басейн, — зазначив Олександр Сєнкевич.

У разі позитивного вирішення цього питання буде розглядатися можливість виділення з бюджету Миколаєва коштів для ремонту спорткомплексу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *