14.08.2018

Мешканець Миколаєва за водіння автомобіля «під мухою» заплатить більше 10 тис. гривень штрафу

28Ленінський районний суд міста Миколаєва притягнув до адміністративної відповідальності та позбавив на 1 рік водійських прав мешканця м. Миколаєва, 1982 року народження, який сів за кермо у стані алкогольного сп’яніння.

З постанови суду вбачається, що водій Ш. 28.05.2018 о 00:10 год. в м. Миколаєві, на вул. Космонавтів, 134 в керував т/з Фольксваген з явними ознаками алкогольного сп’яніння, а саме: запах алкоголю з порожнини рота, поведінка, що не відповідає обстановці, почервоніння  очей. В установленому законом порядку водій виявив бажання пройти медичний огляд в медичному закладі, для встановлення стану наркотичного або алкогольного сп’яніння. Згідно висновку з медичного закладу №768 від 28.05.2018 водій керував т/з в стані алкогольного сп’яніння. Своїми діями водій порушив вимоги п. 2.9а ПДР України.

Правопорушник у судове засідання не з’явився, про час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином. Неодноразово надсилав суду заяви про відкладення розгляду справи на іншу дату, що розцінюється судом як спосіб уникнути відповідальності за вчинене.

За наслідками розгляду справи суд притягнув водія до відповідальності, позбавив водійських прав на 1 рік та стягнув штраф у розмірі 10 200 гривень, повідомляє прес-секретар суду

Зазначимо, що постанова суду ще не набрала законної сили.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *