10.08.2018

Мешканець Миколаївщини погрожує судді за рішення не на його користь

87Житель села Любоіванівка Арбузинського району Миколаївської області погрожує судді Арбузинського районного суду Миколаївської області Кологривій Тетяні Миколаївні, що вона буде сплачувати йому 30 000−50 000 гривень за кожне судове рішення, винесене не на його користь

До Вищої ради правосуддя надійшло повідомлення судді Кологривої Т.М., у якому зазначається, що 31 липня 2018 року до її службового кабінету зайшов громадянин, висловив своє обурення рішенням слідчої судді Явіци І.В. стосовно його скарги на дії слідчого, а саме відмовою у відкритті провадження у справі.

Суддя зазначає, що надала роз’яснення громадянину про його право оскаржити рішення в апеляційному порядку у разі незгоди з рішенням судді. У відповідь громадянин почав викрикувати «організоване злочинне угрупування суду показало свій звіриний оскал», а також погрожувати, що за кожне рішення, винесене не на його користь, судді будуть сплачувати йому моральну шкоду у розмірі 30 000−50 000 гривень.

Також суддя поінформувала, що вказаний громадянин протягом останніх п’яти років постійно звертається до Арбузинського районного суду Миколаївської області зі скаргами на дії або бездіяльність слідчого, прокурора, позовними заявами, кількість яких з кожним роком зростає. Так, у 2014 році надійшло 2 заяви, а у 2018 році − 33.

Окрім того, під час розгляду судових справ, як зауважує суддя, у разі ухвалення рішень не на його користь, громадянин постійно обвинувачує її та інших суддів Арбузинського районного суду Миколаївської області у вчиненні злочинів − винесенні завідомо неправосудних рішень та участі в організованому злочинному угрупуванні.

Суддя Кологрива Т.М. вважає, що зазначені погрози з боку вказаного громадянина направлені на залякування її та інших суддів суду з метою домогтися винесення судових рішень виключно на свою користь та є спробою втручання у діяльність суддів.

Відповідно до статті 73 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» вказане повідомлення внесено до реєстру повідомлень суддів про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя. Вищою радою правосуддя буде проведено перевірку викладених суддею фактів та ухвалено відповідне рішення.

Прес-центр судової влади України

One Response to Мешканець Миколаївщини погрожує судді за рішення не на його користь

  1. Изя says:

    Довели «судьи» человека! К сожалению, сплошь и рядом «ухвали» выносятся в противовес закону — за взятки или по указке сверху — «за внутрішнім переконанням» :))

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *