15.05.2018

Миколаїв. Новий керівник КП “Центр захисту тварин” розповів, які завдання він вважає першочерговими

IMG_1232

Новий директор КП “Центр захисту тварин” Олександр Голобродський розповів про першочергові завдання, які він планує вирішити на посаді керівника підприємства.

Першим кроком є відновлення матеріально-технічної бази та проведення аудиту фінансової документації установи.

Про це стало відомо у вівторок, 15 травня, у ході засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою міста.

— На підприємстві панує безлад. На балансі КП знаходиться 6 авто, з них тільки два — працюють. Потребує ремонту каналізація. Крематорій вщент зруйнований. В операційних палатах не працюють розетки. Зараз проходимо наш внутрішній процес аудиту, вивчаємо ситуацію, — сказав Олександр Голобродський та додав, що на виконання першочергових заходів для виведення підприємства з кризи йому знадобиться півтора-два місяці.

Під час засідання депутат міської ради Владислав Єнтін поцікавився, чому при виявленні вагомих правопорушень керівник не звертається до поліції. Олександр Голобродський відповів, що головна причина збитків на підприємстві — недбале ставлення керівництва до своєї роботи та безгосподарність.

— Питання не до поліції, це безгосподарність директора. З приводу агресивних собак, на мою думку вони не повинні повертатися на вулиці. Вважаю, що зграї не повинні знаходитись на вулицях, — зазначив Олександр Голобродський.

Відділ інформаційного забезпечення міської ради

Читайте також: У Миколаєві зловили квартирного злодюжку

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *