15.04.2018

Миколаїв. Сєнкевич запрошує на збори громади

21105592_1093907004074287_8657086081280169051_n

Збори громади з міським головою – у понеділок, 16 квітня, о 18:00, у великій залі Миколаївської міської ради, на 4 поверсі.

«Будьмо поруч та до зустрічі!» – написав Олександр Сєнкевич на своїй сторінці у Фейсбук.

«Кожного дня в приймальні міського голови збирається безліч людей, які хочуть донести до мене свої проблеми, свої ідеї, пропозиції та скарги. Хтось хоче висловити свій гнів, хтось – свою підтримку. Така ж кількість людей пише кожного дня мені листи у соціальних мережах. Все це – результат поганої роботи всіх структур виконкому, адміністрацій районів, які неналежно, або взагалі не виконують свої функції, через що людям доводиться йти вже до міського голови.

На жаль, я не можу фізично всіх прийняти, всім відповісти. В місті зараз проблем більше, ніж багато – в будь-який момент може “стати” громадський електротранспорт, проблеми з прибиранням міста та вивозом сміття, заблоковані багато проектів і так далі. Але я завжди відкритий для людей, я обраний людьми, і працюю для людей. А тому не можу ігнорувати нікого з Вас! Тож я пропоную нам всім, хто хоче зі мною поговорити, хто хоче висловити своє бачення вирішення тих чи інших проблем, залишити скаргу чи попросити про допомогу, разом зібратись. Поговоримо, почуємо один одного, спробуємо вирішити наші спільні проблеми. Запрошую також всіх тих, хто виходив на віче в мою підтримку восени минулого року та всіх небайдужих до долі нашого міста!» — йдеться у повідомленні.

Читайте також: «Крематорий в Николаеве должен быть», — Сенкевич

2 Responses to Миколаїв. Сєнкевич запрошує на збори громади

  1. Ник says:

    дорвался поц. «громада» проголовав на выборах делегировала свои полномочия депутатам, так шо нефиг популизмом недомеру заниматся, щяс соберутся и опять выгонят пидорга бандеровского!!!

  2. Татьяна says:

    Какие вы тупые, недоумки!только матюкаться и можете, как вас колбасит Сенкевич,почему ? Не мешайте ему работать,поддерживайте его,и в городе будет порядок,вам больше нравились воры и бездельники? Загадили город опять и попробуй навести порядок,если столько придурков,желающих воевать против Сенкевича! Не будет этого,Николаев станет лучше!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *