20.10.2018

Миколаївcька лікарня може отримати безкоштовно ще 100 ліжок з Голландії

gigant-lifesyle

Миколаїв отримав партію благодійної допомоги в рамках співробітництва з лікувальним закладом Голландії.

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Багатофункціональними медичними ліжками у кількості 50 шт. поповниться матеріальна база лікарні швидкої медичної допомоги. В рамках співробітництва іноземні лікувальні заклади Нідерландів готові надати ще сто ліжок, однак невирішеним наразі залишається питання з їх транспортуванням.

Про це повідомив директор КП “Миколаївська ритуальна служба” Михайло Трофанюк під час засідання сесії міської ради, у п’ятницю, 19 жовтня.

— До Миколаєва прямує гуманітарний вантаж з Голландії. Зараз медичне приладдя знаходиться на митниці в Костянтинівці. Воно буде там,  доки не отримаємо дозволу від Міністерства соціальної політики України. Думаю, що узгодження триватиме не більше двох тижнів. Потім ліжка можна забрати і поставити їх в лікарню швидкої медичної допомоги. Це питання вже вирішене. В Нідерландах повідомили, що готові віддати ще сто ліжок. Вони справні, сучасні, з гідро- і електро-приводами. Їх віддають безкоштовно. Єдина проблема полягає в тому, що їх потрібно транспортувати з Нідерландів до Миколаєва. Оплата кожної вантажівки велика — сказав Михайло Трофанюк.

Михайло Трофанюк зазначив, що оплата розмитнення однієї машини з такими ліжками коштує близько 3 тисяч євро, при цьому він додав, що частину грошей вже знайдено. Керівник комунального підприємства закликав усіх небайдужих долучитись до вирішення проблеми.

— Хотів би звернутися до депутатів з проханням сприяти вирішенню питання, тому що передусім  — це зручність та комфорт пацієнтів, які лікуються в тих лікувальних закладах, що знаходяться на ваших округах — резюмував він.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *