13.10.2018

Миколаївська «могилянка» не боїться зриву опалювального сезону

maxresdefault

ЧНУ ім. Петра Могили отримав лист-попередження про загрозу зриву початку опалювального сезону, але на цей рахунок має свою відповідь.

Про це нам стало відомо з листа, який надійшов на пошту редакції.
11 жовтня 2018 року за керівництвом заступника голови ОДА Валентина Гайдаржи відбулося засідання штабу з підготовки до опалювального сезону 2018-2019, підсумком якого був висновок про те, що Миколаївська область до опалювального сезону готова.

Однак буквально напередодні засідання штабу, 9 жовтня, багато керівників підприємств і організацій міста отримали від регіональної газової компанії «Миколаївгаз» письмові звернення — попередження, в яких повідомляється про загрозу зриву початку опалювального сезону.

ЧНУ ім. Петра Могили, так само отримав такий лист-попередження. Як реагують в «Могилянці» далі в коментарі.
«У« Могилянці »питання з опаленням вирішене, адже в приміщенні котельні, розташованої на території університету встановлено і дуже економно працює пелетний котел. У сучасному світі безперервно виникають нові різновиди обладнання для систем опалення, які моментально замінюють таке дороге паливо, як природний газ, вугілля і дизель. Однією з таких установок вважаються пелетні котли, які в якості основної сировини використовують пелети — спресовані залишки деревини. Це обладнання вже досить давно застосовується на території більшості європейських держав, оскільки має безліч переваг: незалежність від центральної системи опалення, екологічна чистота, максимальна автоматичність і економність.

У ЧНУ ім. Петра Могили вже другий рік використовують пелетний котел для опалення приміщень університету. Зараз котел запущений в тестовому режимі проте при зниженні температури почне працювати на повну потужність, тому комфортні умови для навчання студентів «Могилянки» будуть оперативно забезпечені» — інформує прес-служба ЧНУ ім.Петра Могили.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *