10.09.2018

Миколаївська прокуратура бореться за права в’язнів

8778

Стан додержання законів та прав в’язнів, запобігання та протидія катуванню й іншому жорстокому поводженню з ними, перебуває на постійному контролі органів прокуратури Миколаївщини.   

Так, 6 вересня 2018 року, заступником керівника Миколаївської місцевої прокуратури №1 Марією Савицькою проведено особистий прийом засуджених в Ольшанській виправній колонії №53 щодо забезпечення належних умов відбування покарання, дотримання законодавства при звільненні від відбування покарання та з інших питань.

За результатами прийому засудженим надано вичерпні роз’яснення з поставлених питань, звернуто увагу адміністрації установи на необхідність неухильного дотримання вимог Закону України «Про звернення громадян» та регулярного проведення особистого прийому засуджених.

Крім того, перевірено законність притягнення засуджених до дисциплінарної відповідальності, у тому числі поміщення їх до дисциплінарного ізолятора.

У ході перевірки, факти незаконного поміщення засуджених до дисциплінарного ізолятора, не встановлено. Водночас, черговий раз констатовано факт недотримання санітарних норм у приміщеннях дисциплінарного ізолятора, у тому числі температурного режиму.

З метою усунення зазначених порушень Миколаївською місцевою прокуратурою №1 внесено документ реагування.

Загалом, у поточному році органами прокуратури області внесено 57 документів реагування, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 125 службових осіб установ виконання покарань.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *