10.08.2018

Миколаївська прокуратура повернула державі мисливські угіддя площею понад 8 тис га

7За втручання прокуратури державі повернуто мисливські угіддя площею понад 8 тис га

У четвер, 9 серпня 2018 року, рішенням господарського суду міста Києва задоволено позовну заяву першого заступника прокурора Миколаївської області про визнання незаконним та скасування рішення Миколаївської обласної ради від 10.11.2016 № 15 про надання у користування товариству з обмеженою відповідальністю «СМГ «Буг» мисливських угідь загальною площею понад 8 тис га, розташованих у Новоодеському районі, із зобов’язанням повернути їх Миколаївському обласному управлінню лісового та мисливського господарства.

Установлено, що оскаржуване рішення обласної ради прийнято за відсутності передбаченого законом погодження власника земель запасу державної власності та без врахування наявності на території мисливських угідь п’яти об’єктів природно-заповідного фонду України загальною площею 598 га, в межах яких заборонено полювання.

Водночас, оскаржуване рішення обласної ради та договір про умови використання мисливських угідь не містять ні заборони, ні обмежень щодо полювання та використання територій мисливських угідь.

Зазначеними порушеннями законодавства завдається суттєва шкода державним та громадським інтересам щодо охорони та збереження об’єктів природно-заповідного фонду.

Реагуючи на порушення, перший заступник прокурора області звернувся до суду з відповідним позовом, який задоволено у повному обсязі.

Повідомляє Прес-служба прокуратури Миколаївської області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *