01.08.2018

Миколаївські лікарі повернули чоловіку можливість бачити світ власними очима

6Днями висококваліфіковані лікарі обласної клінічної лікарні та обласної офтальмологічної лікарні провели складну операцію 51-річному жителю Миколаївщини, повернувши йому одну з головних радощів життя – можливість бачити світ власними очима.

Для проведення операції залучено кращих з кращих спеціалістів, адже окрім важкої вродженої патології, пацієнт має чимало супутніх захворювань.

Проведення операції – необхідний крок для зняття больового синдрому та повернення зору – ускладнювалося супутніми захворюваннями. Саме тому бригада лікарів з обласної офтальмологічної лікарні (завідувач другим мікрохірургічним відділенням Галина Діденко, дікар-ординатор Ганна Січко, медична сестра Ольга Кулікова) прибула з необхідним обладнанням до обласної клінічної лікарні, яка надала своїх анестезіологів-реаніматологів (Едуард Старосєк).

Після операції, яка пройшла вдало, пацієнта переведено до обласної офтальмологічної лікарні, де він отримав дбайливий медичний нагляд у післяопераційний період. Та вже вчора його виписано додому з подальшим амбулаторним наглядом.

Щастя людини складається з простих речей: можливість ходити, бачити світ, любити і дбати про близьких. Саме здоров’я робить людину щасливою. Тож бережіть здоров’я своє та своїх близьких, адже це безцінний дар, даний нам від народження.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *