31.10.2018

Миколаївські податківці звітували про закриття нелегальної заправної станції

IMG-ee3443acec6db9ea63b4e3f3dddccf9a-V

30 жовтня 2018 року, у ході проведення операції»Акциз-2018» працівниками податкової міліції Миколаївської області, під процесуальним керівництвом прокуратури Миколаївської області, виявлено черговий факт зберігання та реалізації незаконно виготовлених пально-мастильних матеріалів.

Як повідомив перший заступник начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Олександр Фролов, у рамках досудового розслідування кримінального провадження, відкритого за ч.1 ст.204 Кримінального Кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) проведено санкціоновані обшуки за місцем зберігання та реалізації незаконно виготовлених пально-мастильних матеріалів.

За результатами проведених обшуків із незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання уповноваженому підприємству дизельне пальне, компоненти та обладнання для виготовлення та зберігання пально-мастильних матеріалів.

На даний час відібрано зразки пального, з метою їх дослідження щодо відповідності вимогам ДСТУ. Тривають подальші слідчі дії.

За словами Олександра Фролова, функціонування нелегальних пунктів реалізації паливно-мастильних матеріалів, без відповідних дозвільних документів створює загрозу життю та здоров’ю громадян, а також завдає значних збитків економіці держави. Саме тому фіскальною службою Миколаївщини спільно з правоохоронними органами та органами місцевого самоврядування посилюється проведення заходів щодо очищення регіону від діяльності нелегальних автозаправних та автогазозаправних станцій на території Миколаївської області, підкреслюють у головному управлінні ДФС у Миколаївській області.

IMG-59af7f478f9ee3261ac9a467cf1488e3-V
IMG-55c613fbfbbfd3c9a3bec0fb85ffac24-V

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *