12.12.2015

Миколаївські поліцейські особисто поспілкувалися з порушниками шкільної дисципліни

100

Працівники молодіжної превенції Заводського відділу поліції зустрілися з учнями загальноосвітньої школи № 39 та поспілкувалися з ними на теми правил поведінки в школі та відповідальності за скоєння правопорушень.

Про це повідомляє Заводський відділ поліції ГУ НП в Миколаївській області.

Працівники молодіжної превенції Заводського відділу поліції зустрілися з учнями ЗОШ №39 та провели з ними профілактичні бесіди. Правоохоронці розповіли школярам про кримінальну та адміністративну відповідальність за вчинення правопорушень. Не оминули і тем шкідливого впливу на молодий організм куріння, алкогольних та енергетичних напоїв.

Також нагадали неповнолітнім про різні види насильства і як не стати жертвою цього злочину. Особливу увагу приділили темі буллінґу «Систематичне фізичне насильство, словесні образи і залякування дітей з боку однокласників», мобінгу «Форма психологічного насильства у вигляді цькування в колективі» і кібербулінгу «Висміювання, залякування через соцмережі, поширення відео та фото через засоби зв’язку».
А зі злісними порушниками дисципліни на прохання дирекції школи правоохоронці поспілкувалися окремо. Неповнолітнім пояснили та попередили про всі можливі наслідки їх протиправної поведінки. У свою чергу учні пообіцяли зробити належні висновки і переглянути своє ставлення до навчання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *