27.09.2018

Миколаївські школи змагатимуться за місце у «еко-рейтингу»

42689750_105053133754731_6273097810833309696_nЗагальноосвітні навчальні заклади Миколаєва розпочали підготовку до участі в загальноміському конкурсі «Еко-рейтинг «Школа року-2019». Про це стало відомо в четвер, 27 вересня, під час зустрічі мера Олександра Сєнкевича з директорами шкіл міста.

Даний конкурс проходить в рамках марафону роздільного збору відходів «Let’s do it, school recycling», який у Миколаєві стартував ще в 2016 році.

Олександр Сєнкевич відзначив, що Миколаїв — перший обласний центр України, який запровадив в школах роздільне збирання відходів. Відповідно до ініціативи в школах були встановлені баки для певного виду сміття: макулатури, пластику і упаковок tetra pak.

— Справа, яку ми сьогодні робимо в Миколаєві — дуже важливе! У стратегічному плані воно має більше значення, ніж, наприклад, ремонт доріг або дахів, — сказав очільник міста. — Якщо ми не будемо берегти природу, їй можна завдати великої шкоди!

На думку Олександра Сєнкевича, формування нової, екологічної свідомості — це крок, необхідний для досягнення справжньої гармонії з природою. У цьому плані особливу роль відіграє робота педагогів, адже вони допомагають людині зрозуміти себе і навколишній світ. Як зазначив міський голова, одне із завдань, які сьогодні стоять перед миколаївськими вчителями, — привчити дітей до роздільного збору сміття.

— Я дякую за вашу щоденну праці! Я дякую всім, хто брав участь в цьому проекті, а також його генеральному спонсору — компанію PepsiCo Україна. Бажаю наснаги, сил і усього найкращого! — сказав Олександр Сєнкевич.

Миколаївський міський голова поділився з присутніми подальшими еко-планами.

— Я хочу реалізувати такий проект у всіх комунальних установах: лікарнях, об’єктах культури, органах місцевого самоврядування, — зазначив Олександр Сєнкевич.

Після цього міський голова вручив нагороди керівникам навчальних закладів, які очолили еко-рейтинг «Школа року-2018»: Ганні Матвєєвій, директору Академії дитячої творчості, Сергію Січку, директору Миколаївського муніципального колегіуму, і Аліні Архіповій, керівнику школи № 31.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *