22.10.2018

Миколаївські спортсмени здобули нові нагороди

image

18-21 жовтня в Чернігові відбувся чемпіонат України з настільного тенісу серед глухих.

Повідомляє прес-служба Миколаївської облдержадміністрації.

Результати Миколаївських спортсменів: Селін Андрій- 1 місце в чоловічому парному розряді, 2 місце- чоловічі команди, 3 місце в особистій першості, 4 місце в змішаному парному розряді.

Микола Лабзенєв — 2 місце в чоловічих командах, 9 місце в особистому розряді, 6 місце в чоловічому парному розряді.

Поліна Паніна -5 місце в жіночому парному розряді, 12 місце в особистій першості.

Миколаївська спортсменка Наталія Косміна посіла 5 сходинку на чемпіонаті світу з настільного тенісу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами розумового та фізичного розвитку, який проходив 17-21 жовтня.

Спортсмени основного та змінного складу МОШВСМ відділення стрибки на батуті взяли участь в Чемпіонаті України в Одесі, який проходив 17 -18 жовтня. Світлана Малькова та Владислав  Чоботарьов посіли 4 місця в особистій першості, команда жінок – ІІІ місце в командній першості  в командній першості Владислав Чоботарьов посів 4 місце.

Миколаївські спортсмени, представники Миколаївського регіонального центру «Інваспорт» В’ячеслав Холімінчук та Євген Чертянін взяли участь у чемпіонаті світу з армспорту серед спортсменів з інвалідністю, який проходив 12 – 19 жовтня в турецькому місті Анталія. У ваговій категорії +100 кг з ураженнями зору В’ячеслав Холімінчук став срібним призером в боротьбі на ліву та праву руки.

Спортсменки основного складу МОШВСМ, які входять в ГК «Реал», знов одержали дві перемоги над командою ГК «Бровари» в ІІІ етапі Чемпіонату України з гандболу (суперліга), які проходили в м. Бровари Київської області 18 – 19 жовтня.

 

16-19 жовтня в м. Києві на Чемпіонаті України серед юнаків з бадмінтону спортсмен змінного складу МОШВСМ Іван Царегородцев посів ІІІ місце в командному заліку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *