22.10.2018

Миколаївські волонтери розпочали боротьбу з рекламою наркотиків

44497863_1486117048087181_3588003215083307008_n

У понеділок, 22 жовтня, міський голова Олександр Сєнкевич та секретар міської ради Тетяна Казакова відзначили волонтерів, учасників всеукраїнської акції «Намалюй життя в любові — Україна».

У рамках акції миколаївці боролися з розповсюдженням інформації щодо продажу наркотиків на вулицях Центрального та Інгульського районів міста — замальовували написи на будівлях та парканах, проводили роз’яснювальну роботу серед громадськості щодо небезпечних наслідків вживання наркотичних речовин.

Захід відбувся за ініціативи громадської організації «Альтера+» та за сприяння Миколаївської міської ради, і особисто секретаря міської ради Тетяни Казакової, управління молоді та спорту облдержадміністрації, Управління патрульної поліції Миколаївської області, Управління протидії наркозлочинності ГУНП в Миколаївській області.

По завершенню акції її активних учасників запросили до Миколаївської міської ради, щоб відзначити людей, які роблять хорошу справу для рідного міста.

Як підкреслив Олександр Сєнкевич, міська влада не зможе самостійно впоратися з хаотичною рекламою наркотичних засобів на стінах будівель та парканах міста.

—  За всім неможливо вслідкувати, як би ми не хотіли разом з поліцією не допустити розповсюдження таких написів. Ситуацію не полегшує неповороткий бюджетний процес. Перед адміністраціями районів наразі стоїть завдання ліквідувати таку рекламу, проте вони об’єктивно не справляються. Хотів би подякувати вам за громадську ініціативу, за те, що робите Миколаїв кращим, власним прикладом показуєте, що миколаївці – небайдужі люди, — відзначив міський голова.

Керівник міста подякував секретарю міської ради Тетяні Казаковій за підтримку даного волонтерського руху.44536649_1487071818103856_4991458704755785728_n

Секретар міської ради, у свою чергу, від імені всіх матерів висловила вдячність миколаївцям за активну громадянську позицію та нагадала, що перемогти проблему можна, лише об’єднавши зусилля.

Подячні листи від міського голови отримали волонтери громадських організацій «Альтера +», «Друге дихання», голова правління ГО «Альтера +» Віталій Куліков.

Підводячи підсумки акції, під час якої зі стін та парканів зникло 94 написи, визначили переможців серед 5 команд. Приємною винагородою для переможців стали квитки до кінотеатру.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *