04.08.2018

Миколаївський пляж потрапив в ТОП-10 нудистських в Україні

75Нудистські локаціії — вже давно не дивина для українських відпочивальників. 

 

ТСН.ua підібрав десять місць, де можна без осуду позасмагати без одягу, а також поговорив із людьми, які мали досвід походу на такі пляжі.

Чкалівський пляж (Одеса)

Це шматок берега довжиною близько 20-30 метрів. На ньому, залежно від дня тижня, збирається від кількох сотень до тисячі людей. Він є одним з найвідоміших та найпопулярніших в Україні, тому простору на всіх не вистачає — потрібно приходити з самого ранку, щоб зайняти місце. Дістатися до нього просто, оскільки він розташований фактично в центрі міста.

Пляж в Южному (Одещина)

Неподалік від міського пляжу (15 хвилин пішки) є місце для нудистів. Воно не таке людне, як в обласному центрі. Ця локація цікава й тим, що вона скеляста, тож можна ще й насолодитися мальовничими видами, поки йтимете берегом.

Джарилгач (Херсонщина)

Острів сподобається тим, кому до душі “дикий” відпочинок. Ви не натрапите тут на натовпи людей, водночас чистота води — здивує.

Довбичка (Київ)

Це найстаріший і найвідоміший нудистський пляж столиці — розташований він на Трухановому острові. Сюди також приходять родинами.

“Собаче гирло” (Київ)

На березі цієї затоки розташований дикий нудистський пляж — тут просторо, люди часто зупиняються з наметами.

Монастирський острів (Дніпро)

Тут є звичайний та дитячий пляжі, нудистський розташований у кінці острова.

Дзендзик (Запорізька область)

Сам острів є частиною заповідника, тому за його чистоту і красу люблять чимало туристів. Примітно, що тутешній пляж не є винятково нудистським, але відпочивальники спокійно ставляться до чималої кількості любителів позасмагати голяка.

Наумівський пляж (Запоріжжя)

Він розташований на острові Хортиця, оточений скелями і розміщений віддалено від звичайних пляжів та санаторіїв.

“Митниця” (Черкаси)

Розташований між двома міськими пляжами. Його берег — піщаний, також можна сховатися в затінку дерев.

Пляж на косі (Миколаїв)

Його знайдете на березі житлового мікрорайону Намив. Поруч  — громадський пляж із розважальною інфраструктурою. Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/sad-edem-na-ukrayinskih-plyazhah-chomu-lyudi-virishuyut-zasmagati-golyaka-i-de-ce-mozhna-zrobiti-1195107.html

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *