28.10.2018

Миколаївський поліцейський спецназ затримав наркомана в Донецькій області і повернув додому зниклу безвісти жінку

1gazmyas

Бійці роти патрульної служби поліції особливого призначення «Миколаїв», які наразі забезпечують публічний порядок і безпеку громадян на території Донецької області, продовжують викривати зловмисників. 

Повідомляє прес-служба поліції Миколаївської області.

За період ротації, у якій зараз перебувають миколаївські поліцейські, упродовж жовтня, розкрили низку злочинів: виявили двох чоловіків, причетних до незаконних збройний формувань, повернули додому розшукувану безвісно зниклу жінку, відшукали викрадений транспортний засіб, повернули два викрадених мобільних телефони, затримали водія вантажівки, який без відповідних дозвільних документів перевозив вугілля.

2gazmyas

У парковій зоні містечка у Допропільському районі увагу правоохоронців привернув молодик, який на їх появу швидко викинув у траву невідомий предмет. Перевіривши місцину, поліцейські виявили медичний шприц із рідиною коричневого кольору з характерним запахом. Чоловіка, який, як з’ясувалось, перебуває на обліку як споживач наркотичних засобів, разом із знайденим шприцом правоохоронці доставили до місцевого відділення поліції для подальшого з’ясування всіх обставин та притягнення до відповідальності.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *