06.12.2017

Миколаївський виконком збільшив фінансування протипожежних заходів для міських шкіл

01_indexНа проведення робіт з підвищення пожежної безпеки загальноосвітніх навчальних закладів Миколаєва, додатково направили понад 557 тис. грн. Таке рішення було прийнято в середу, 6 грудня, під час позачергового засідання виконкому міської ради, повідомляє прес-служба мерії.

— Даний проект рішення виконкому міськради обумовлений необхідністю виконання першочергових заходів пожежної безпеки в тих навчальних закладів, на які за результатами перевірки головним управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій в Миколаївській області подано позови до суду. Зауваження, які не вимагають значних капіталовкладень, вже усунені. У той же час фінансово затратні є такі заходи, як установка автоматичної пожежної сигналізації, обладнання системи захисту від блискавок, обробка спеціальним протипожежним засобом дерев’яних покрівель, — сказала в.о. начальника освіти міськради Ганна Деркач.

Вона зазначила, що для вирішення цих проблемних питань пропонується перерозподілити кошти міського бюджету.

За її словами вже замовлено розробку проектно-кошторисна документація для обладнання автоматичною пожежною сигналізацією навчальних закладів, які найбільше цього потребують. Така документація повинна бути готова до кінця цього року.

— У нас є ще 47 тисяч гривень, які не ввійшли в цю суму, вони будуть спрямовані на вирішення порушених питань в одному дитячому садку, — додала Анна Деркач.

В цілому ці гроші будуть спрямовані на підвищення пожежної безпеки будівель 6 шкіл і 1 дитячого садка.

Дане рішення виконкому міськради повинна ще буде узгодити постійна комісія міської ради з питань економічної та інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів і соціально — економічного розвитку.

Крім того, за пропозицією в.о. міського голови — секретаря міської ради Тетяни Казакової було прийнято рішення знайти в міському бюджеті додаткові гроші для виконання робіт з підвищення пожежної безпеки в міських закладах культури.

Після   перерви в засіданні виконкомі міськради начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров зазначив, що за пропозицією Тетяни Казакової була знайдена можливість перерозподілити бюджетні кошти, необхідні для розробки проектно-кошторисної документації для установки в двох установи культури автоматичної пожежної сигналізації. Дане рішення також повинна буде узгодити комісія міської ради з питань економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів і соціально — економічного розвитку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *