25.08.2018

Миколаївців перевозять водії-екстремали

17Нагадуємо, що з 23 липня на Миколаївщині й в інших областях України триває комплекс цільових заходів під умовною назвою «Перевізник».

Основною метою є профілактика та зниження аварійності і тяжкості її наслідків на пасажирському транспорті, дотримання перевізниками та водіями вимог правил дорожнього руху й правил перевезення пасажирів. 

Станом на 24 серпня правоохоронцями оглянуто 2283 транспортних засоби, що використовуються для надання послуг з перевезення пасажирів та виявлено 225 порушень законодавства, допущених водіями транспортних засобів, задіяними до перевезення пасажирів, за якими складені відповідні адміністративні матеріали. 

З них: за керування транспортними засобами, що використовуються для перевезення пасажирів, які не пройшли обов’язковий технічний контроль – 6, перевезення пасажирів понад встановлену кількість – 65, порушення правил зупинки під час здійснення посадки (висадки) пасажирів і стоянки в місцях масових відправлень пасажирів – 9, відхилення від визначеного маршруту руху, не заїзд на автостанцію – 88, інші порушення ПДР – 73 та інше.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *