21.06.2018

Миколаївців та гостей кличуть на виставку «Військово-польовий АРТ»

1524583724_img_488922 червня 2018 року о 14.00 у Музеї суднобудування та флоту пройде зустріч Павла Ротаря, куратора виставки  робіт Всеукраїнського культурно-мистецького проекту «Військово-польовий АРТ» з  учасниками антитерористичної операції.

 Виставка «Військово-польовий АРТ» експонується у Музеї суднобудування та флоту протягом місяця. За цей час з унікальними експонатами познайомилися близько 15 тисяч відвідувачів музею. У виставковому просторі представлено понад 300 арт-об’єктів, створених 150 майстрами народної творчості зі всієї України. Ідея цього незвичайного проекту полягає в тому, щоб сила таланту українських майстрів перетворила атрибути війни на витвори мистецтва, щоб показати, що сила Життя – сильніша за силу Смерті. Серед майстрів-авторів виставки є декілька учасників АТО, які проходили службу безпосередньо у зоні бойових дій.

 Творчі роботи створювали народні майстри у таких техніках декоративно-прикладного мистецтва, як декоративний розпис, лозоплетіння, різьба, кераміка, вишивка, ткацтво, печворк, соломоплетіння тощо.

Куратором проекту є сержант поліції полку ППСПОП МВС «Київ» Павло Ротар. Під час перебування у зоні АТО Павло стикнувся з реаліями військового побуту, зі специфічним, не притаманним для мирного життя середовищем. Його зацікавили використані предмети  військового спорядження, зброї та побуту: ящики з-під боєприпасів, різні гільзи, камуфльована тканина, тубуси від гранатометів тощо. Так виникла ідея створити з цих атрибутів війни і смерті мистецькі витвори – арт-об’єкти.

 Виставка організована за підтримкою Миколаївської обласної державної адміністрації та сприянням Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та антитерористичної операції.

 Запрошують на захід дітей, ветеранів антитерористичної операції, членів їх родин та всіх бажаючих.

Під час зустрічі виставкою буде проведено тематична екскурсія. Телефони для довідок: 37-85-98, 37-85-99, 37-86-37.

Адреса музею: вул. Адміральська, 4

Залишити відповідь