11.01.2019

Миколаївців запрошують разом з усією Україною заспівати колядку «Нова радість стала»

image (1)

Миколаївський коледж культури і мистецтв, як організатор акції в Миколаєві, запрошує всіх охочих жителів міста долучитися до співу колядки «Нова радість стала». 

12 січня о 14:30 (м. Миколаїв, вул. Соборна, Каштановий сквер, біля пам’ятника Святому Миколаю) у місті відбудеться Всеукраїнська акція одночасного співу колядки «Нова радість стала».

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської облдержадміністрації.

«Запрошуємо всі творчі колективи, громадські організації і кожну небайдужу людину взяти участь у Всеукраїнській акції. Спробуємо створити справжню спільну атмосферу різдвяного настрою», — зазначають організатори.

Відзначимо, що 30 міст України та 5 країн приєдналися до акції одночасного виконання колядки «Нова радість стала».

“Нова радість стала” — одна з найвідоміших українських колядок, що поєднала в собі найкращі елементи релігійного і народного колядування. Саме її 3 роки тому обрали для Всеукраїнської акції одночасного співу організатори Всеукраїнського фестивалю вертепів “Вертеп-фест” м. Харкова. Вони поставили собі амбітну мету — зробити так, щоб у святкові дні «Нову радість» заспівала вся країна.

У перший рік акції  — у 2017 році, — в ній взяли участь 3 міста, у 2018 до них додалися ще 2, а у 2019 до участі вже долучилося 30 міст України та 5 країн — Великобританія, Австрія, Нідерланди, Польща та Німеччина. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *