12.08.2017

Миколаївців запрошують реєструвати дошкільнят для садочків через інтернет

20150624095025

У Миколаєві з 2014 року діє електронна реєстрація дітей до дошкільних навчальних закладів, — повідомляє міське управління освіти.

Миколаїв першим в області з березня 2014 року розпочав впровадження електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів за допомогою «ІСУО «Курс дошкілля».

Електронна реєстрація дітей до дошкільних навчальних закладів дає змогу точніше прогнозувати наповнюваність закладів та  відповідно реагувати на суспільне замовлення на дошкільну освіту, забезпечує відкритий доступ до інформації щодо прийому дітей до дошкільного навчального закладу  та мінімізує людський вплив на порядок прийняття дітей, зменшуючи корупційні ризики. Батьки мають можливість через інтернет зареєструвати свою дитину в черзі до дошкільного навчального закладу, який вони обрали, і відповідно відслідковувати просування цієї черги, а також бачити реальну картину наповнюваності  дошкільного закладу.

Оформлення заяви можна здійснити особисто через сайт управління освіти Миколаївської міської ради (www.osvita-mk.orq.ua)  «Реєстрація до дитячого садочку», або у відповідального в дошкільному закладі, куратора управління освіти.

Управління освіти міської ради

Читайте також: Мешканці Миколаївщини продовжують телефонувати в ОДА анонімно: таких дзвінків майже третина

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *