03.09.2018

Миколаївця, який ухилявся від виконання обов’язків перед своєю дитиною, позбавили батьківських прав

sydРішенням судді Ленінського районного суду м. Миколаєва задоволено позовні вимоги громадянки К. про позбавлення батьківських прав громадянина О., 1984 року народження відносно його сина Назара, 2011 року народження. 

З рішення суду вбачається, що у листопаді 2017 року позивачка звернулась із позовом до відповідача про позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини – Назара, 2011 року народження, у зв’язку з тим, що відповідач ухиляється від виконання своїх батьківських обов’язків, здоров’ям дитини не цікавиться, не відвідує, вихованням не займається, жодної матеріальної допомоги на його утримання не надає.

Відповідач в судове засідання не з’явився, про розгляд справи повідомлений належним чином. Причини неявки суду не повідомив. Своїм правом на подання відзиву не скористався.

Представник Служби у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради проти позовних вимог не заперечувала.

Оцінивши надані докази у сукупності,  суд дійшов висновку, що відповідач ухиляється від виконання своїх обов’язків по вихованню дитини, не піклується про фізичний і духовний розвиток дитини, не забезпечує необхідного харчування, що негативно впливає на її фізичний розвиток, як складову виховання, через що порушуються права малолітньої дитини. Таким чином, суд вважав, що позовні вимоги є обгрунтованими та доведеними, отже підлягають задоволенню.

З інформацією щодо тексту судового рішення можноь ознайомитися за веб-адресою Єдиного державного реєстру судових рішень: http://www.reyestr.court.gov.ua (справа № 490/10077/17)

Зазначимо, що рішення суду ще не набрало законної сили.

 

прес-секретар суду

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *