06.08.2018

Миколаївцям на замітку: починається сезон цвітіння амброзії

44З середини серпня до початку вересня в Україні розпочинає цвітіння амброзія полинолиста — карантинна рослина, пилок якої зашкоджує здоров’ю людини.

Про це повідомив начальник начальник управління екології департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради Володимир Корчагов, у ході апаратної наради, яка відбулась у понеділок, 6 серпня.

Міський голова Олександр Сєнкевич доручив головам районних адміністрацій посилити роботу щодо знищення карантинної рослини. Мер підкреслив, що протягом вегетаційного періоду амброзії полинолистої комунальні служби повинні вживати необхідних заходів для забезпечення санітарного благополуччя на території міста, контролювати та не допускати поширення карантинного бур’яну на прибудинкових, прилеглих, наданих у власність, користування або в оренду земельних ділянках.

Також, за дорученням Олександра Сєнкевича, цієї осені у Миколаєві планують висадити 100 нових саджанців спеціальної генетично модифікованої породи гіпоалергенної тополі.

— Боротьба з бур’янами, у тому числі амброзією полинолистою, – це обов’язок кожного громадянина, підприємця, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та посадових осіб, — підкреслив міський голова.

Олександр Сєнкевич закликав миколаївців долучитися до знищення амброзії.

Користуючись нагодою, звертаємося до мешканців міста не зволікати, якщо бачите на подвір’ї небезпечну рослину та вжити заходів щодо боротьби з амброзією, не допускати її розповсюдження на території Миколаєва. При виявленні карантинного бур’яну – амброзії полинолистої — повідомляйте у групі “Сontact Сenter при Миколаївській міській раді” у фейсбук. Публікуючи повідомлення, вкажіть точну адресу місцезнаходження шкідливої рослини.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *