16.10.2018

Миколаївцю, який впав з дитиною у каналізаційний люк, нададуть фінансову допомогу

images

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич доручив головам районних адміністрацій та департаменту ЖКГ міської ради посилити контроль за станом оглядових колодязів інженерних мереж міста та розглянути можливість надати фінансову допомогу миколаївцю, який впав у каналізаційний люк з дитиною.

Про це стало відомо під час робочої наради мера з керівниками структурних підрозділів міської ради, яка відбулась у вівторок, 16 жовтня.

Нагадаємо: В Николаеве мужчина провалился в люк и уронил своего 5-месячного малыша.

Вчора у Корабельному районі стався нещасний випадок: у каналізаційний люк впав батько з маленькою дитиною. Неприпустимо, щоб таке відбувалося. Я розумію, що у нас постійно крадуть кришки люків. По даному випадку вимагаю розібратися: чий це був люк, чому він був у такому стані. Відповідальний має бути покараний. Крім того, терміново з’ясуйте, як почувають себе постраждалі, що з дитиною і розгляньте можливість надати родині фінансову допомогу на лікування. Доручаю департаменту соціального захисту опрацювати питання, — сказав Олександр Сєнкевич.

Міський голова звернувся до керівників районів з проханням посилити контроль за станом інженерних колодязів та визначити посадових осіб, які відповідають за безпечну експлуатацію зазначених об’єктів. У разі, якщо балансоутримувачі не вживатимуть термінових заходів на своїх територіях, їх штрафуватимуть.

Голови районів, у вас є відповідні служби, які слідкують за дотриманням правил благоустрою. Нам потрібна інформація про всі люки, які є сьогодні у незадовільному стані, хто є їх балансоутримувачем. Незалежно від того, хто за них відповідає, Укртелеком або комунальні служби, всі люки повинні бути цілими.

Олександр Сєнкевич зауважив, що бетонні люки також становлять небезпеку для городян — їх необхідно змінити на металеві та облаштувати антивандальними конструкціями, що унеможливлюють демонтаж кришок без спеціального обладнання.

Стосовно бетонних люків, які стирчать з асфальту та заважають миколаївцям нормально ходити, їх також необхідно замінювати на металеві. Ваше завдання — виявити усі пошкоджені люки, з’ясувати, у кого вони на балансі. Цю інформацію надати для подальшої роботи.

Мер нагадав, що наразі фахівцями міського відділу стандартизації та впровадження електронного урядування  розробляється електронна карта колодязів інженерних мереж. Цей продукт дасть можливість впорядкувати розміщення таких об’єктів, мінімізує кількість безгоспних колодязів.

Усі, хто відповідає за даний напрямок, повинні провести нараду, узагальнити інформацію та передати її для нанесення на карту. Це проблема не окремого району, а всього міста! — наголосив мер.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *