12.10.2018

«Миколаївводоканал» почав співпрацювати з Європейським Інвестиційним банком для ремонту водопроводу

43047155_1156639021158246_3929900990009966592_n

Багато десятиліть в Миколаєві існує проблема каналізаційних витоків. Це результат недбалого ставлення до експлуатації інфраструктури водовідведення.

Про це повідомили в прес-службі підприємства.

МКП «Миколаївводоканал» при підтримці та наполегливим зусиллям міського голови Олександра Сєнкевича, поновив співпрацю з Європейським Інвестиційним банком та вперше розпочав масштабну реконструкцію систем водовідведення. Пріоритетними є найбільш зруйновані та застарілі колектори.
Проводяться роботи по заміні колектора на вул. Адмірала Макарова. Для нормального функціонування системи водовідведення було прокладено тимчасовий колектор по вул. Артилерійська.
9 жовтня стався витік каналізації по вул. Шевченко, Потьомкінська, Велика Морська. Додатковий об’єм стічних вод, географічні особливості міста та недбале ставлення споживачів до систем каналізації спричинили десятки закупорок. Аварійним бригадам довелось очищувати труби водовідведення від побутового, будівельного сміття та предметів особистої гігієни. Такий каналізаційний колапс проблема Миколаєва. Є багато вулиць, таких як: Богородична, Айвазовського, Кузнецька, яких може торкнутись проблема вул. Ліскової. Нагадаємо, що по вул. Лісковій колектор було замінено.
МКП «Миколаївводоканал» робить усе можливе для недопущення каналізаційного колапсу. Роботи з очищення систем каналізації тривають і досі.
Звертаємось до споживачів з проханням дотримуватись правил користування систем водовідведення і перепрошуємо за незручності.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *