27.09.2018

Мільярдні розкрадання в Укравтодорі: силовики проводять обшуки в 15 областях. Миколаївщини в списках немає

DoF-FX4W0AA7uQYВ межах розслідування правоохоронці виявили списання державних коштів зі Служби автомобільних доріг у 15 областях України, за попередніми даними сума збитків державі складає понад 224 мільйона гривень.

Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури у четвер.

«З 10 ранку синхронізовано проводяться обшуки у 15 областях. У слідчих дія залучено понад півсотні правоохоронців«, – уточнила речниця прокуратури Києва Надія Максимець.

Зокрема тривають санкціоновані обшуки в Службах автомобільних доріг Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Луганської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей.

За словами Максимець, підозру оголосили поки одному топ-посадовцю ­– першому заступнику начальника Служби автомобільних доріг у Київській області(підозру у службовій недбалості, що спричинила мільйонні збитки державі оголошено 27 вересня).

«По інших рішення буде прийматися за результатами обшуків і слідчих дій», – додала вона

Щодо чиновника Київщини слідство встановило, що він провів фінансово незабезпечені тендери на виконання будівельних робіт, а також підписав акти про їх виконання, завідомо знаючи про неможливість їх оплатити через відсутність коштів на рахунках Служби автомобільних доріг в Київській області.

Завдяки штучно створеній заборгованості підрядні організації у подальшому через суд стягнули з Служби автомобільних доріг інфляційні втрати та 3% річних на суму понад 4 млн гривень, завдавши збитки державному бюджету на зазначену суму.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

One Response to Мільярдні розкрадання в Укравтодорі: силовики проводять обшуки в 15 областях. Миколаївщини в списках немає

  1. Татьяна says:

    Николаевскую область не мешало бы проверить,тоже

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *