13.08.2018

Можновладці перейшли межу народного терпіння

kornacriyУ відповідь на свавілля влади селяни приступають до виготовлення серії пам’ятників із кізяку. Дуже високоякісного, переважно коров’ячого та кінського, з невеликим домішком свинячого — для аромату.

Про це у Фейсбук написав  народний депутат України Аркадій Корнацький.

Перший пам’ятник — міністру юстиції Петренку.

1 серпня 2018 року селяни й фермери, що 27 січня 2018 року заснували політичну партію «Рух вільних селян», у зв’язку із незаконною відмовою в державній реєстрації партії, провели під Мінюстом попереджувальну Акцію протесту. Петренку принесли великого хабара в «селянській валюті» — двадцять мішків перегною, — і дали два тиждні на розгляд скарги, скасування незаконного рішення про відмову в державній реєстрації партії та її реєстрацію.

Термін спливає 15 серпня, будь-яких дій із припинення свавілля нема.

Нема поки що і належної реакції з боку Президента, як гаранта додержання Конституції України, до якого направлено вже 4 (чотири !) звернення щодо грубого порушення Конституції .

Хто думає, що ми помітингуємо й розійдемося, той помиляється. Ми не припинимо публічні Акції доти, доки не буде зареєстровано нашу партію, і будемо тільки посилювати їх.

Кількість учасників буде рости в геометричній прогресії. Наступна Акція буде на Банковій, крім реєстрації «РВС» будемо вимагати негайного знесення «стіни Порошенка», яким Президент відгородився від народу.

Ця Акція буде тривати до тих пір, поки наші вимоги не будуть виконані.

Навіть злодіїв при законі ми змусимо дотримуватися закону.

Якщо вони так ставляться до народу і його конституційних прав, то ми їх, за народним висловом, з лайном змішаємо — бо на інше вони не заслуговують.

Тепер про те, як має виглядати монумент Петренку із перегною.

Варіантів багато.

Найпростіший — це просто велика купа кізяку з обличчям Петренка.
Також це може якась потвора з кізяку, теж з обличчям Петренка.

Але є одна істотна умова: зверху на пам’ятнику Петренку обов’язково має бути б’юст або портрет Яценюка. Можливо, також Турчинова.

Петренко — ставленик і маріонетка угрупування політичних аферистів під назвою «Народний Фронт», тому з першого погляду на інсталяцію кожному має бути ясно, що Петренко — під Яценюком, а всі вони разом — повне лайно.

Кізякові монументи можновладцям, які плюють на Конституцію, доречно буде встановлювати на Площі Конституції. Приберемо, коли Основний Закон поважатимуть.

Якщо вищі можновладці нас і тепер не почують, почнемо акцію «Ні дня без пам’ятника гнобителям народу!» — «лайнопам’ятник» отримає кожен із них.

Всіх друзів прошу максимально поширити цю інформацію і взяти участь у безстроковій Акції на Банковій.

Дата початку Акції буде повідомлена завчасно.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *