06.09.2018

На Херсонщині 15 дітей госпіталізовано в обласну лікарню з підозрою на хімічне отруєння

krimsky titan_0В Херсонській області 15 дітей госпіталізовано в обласну лікарню з підозрою на хімічне отруєння.

Його причиною могли стати викиди отруйних речовин, йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок, передає Центр журналістських розслідувань.

У всіх дітей однакові симптоми: ларингіт (запалення слизової гортані — ред.) І сльозотеча.

Нагадаємо, як повідомив у четвер Віктор Вакараш, заступник міністра екології та природних ресурсів України, 6 вересня спеціальна міжвідомча робоча група почала перевірку екологічного стану прикордонних з окупованих Кримом районів Херсонщини. Робоча група створена за розпорядженням прем’єр-міністра України.

Після хімічного викиду завод «Кримський титан», який належить українському олігарху Дмитру Фірташу, не зупиняв роботу, як заявляли кримські чиновники і ряд ЗМІ: з труб підприємства йде дим.

Помічник начальника Херсонського прикордонного загону Іван Шевцов повідомив Центру журналістських розслідувань, що з 2 вересня прикордонники Херсонського прикордонного загону, які несуть службу на кордоні з окупованих Кримом, кожен день фіксують наявність отруйних хімічних речовин в повітрі в Чаплинському та Каланчацькому районах Херсонської області.

Раніше журналісти проекту «Наші гроші з Денисом Бігусом» дослідили, що розташований в окупованому Криму завод «Кримський титан» Дмитра Фірташа скидає відходи в Херсонській області, але вже три роки не платить екологічний податок, виправдовуючись зупинкою через окупацію. При цьому завод працює, і всупереч санкціям завозить через закритий порт Керчі український ільменіт (сировину).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *