10.09.2018

На Херсонщині проводять знезараження території після викидів кримського заводу «Титан»

1536570377-4929

На території Каланчацького та Чаплинського районів Херсонської області організовано цілодобовий моніторинг екологічної ситуації після викидів кримського заводу «Титан».
Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС в Херсонській області.

Крім того, рятувальники вже обробили 194 км автодоріг і 2,5 га території і будівель КПВВ «Каланчак» і КПВВ «Чаплинка».
«З метою мінімізації негативних наслідків екологічної ситуації на території Каланчацького та Чаплинського районів Херсонської області, надання допомоги населенню підрозділами ДСНС України організовано цілодобовий моніторинг стану ситуації в регіоні, надання допомоги в перевезенні дітей з с. Каїрка Каланчацького району в оздоровчі табори м.Скадовськ; розгортання двох пунктів надання допомоги населенню поблизу контрольних пунктів в’їзду-виїзду «Каланчак» і «Чаплинка», де забезпечено цілодобове чергування особового зі става «, — йдеться в повідомленні.
У  ДСНС  також відзначили, що 9 вересня хіміко-радіометрична лабораторія Міжрегіонального центру швидкого реагування провела хімічну розвідку в центральній частині с. Олександрівка і в центральній частині с. Преображенка. Так, за результатами експрес-аналізу небезпечних речовин не виявлено.

Як повідомляв  помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян,  внаслідок шкідливих викидів в Криму за медичною допомогою звернувся 61 прикордонник. З них п’ятеро госпіталізовані і проходять детальне медичне обстеження в Одесі, іншим надали медичну допомогу, і вони повернулися до виконання своїх службових обов’язків.

1536570409-2019 1536570430-6713

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *