19.05.2017

На Херсонщині замість золота чоловіку продали підробку – підприємець стверджує, що сережки «потемніли від парфумів або фарби для волосся»

zoloto-2

Спеціалісти Головного Управління Держпродспоживслужби в Херсонській області допомагають споживачеві відстоювати законні права — зобов’язали магазин провести незалежну експертизу.

До Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області надійшла на розгляд скарга мешканця м. Генічеськ щодо якості ювелірних прикрас (сережок) придбаних у магазині з продажу ювелірних виробів однієї із торговельних мереж.

Після нетривалого терміну користування, сережки вартістю понад 6,6 тис. гривень втратили свою якість (потемніли). Магазин відмовлявся виконати вимоги законодавства про захист прав споживачів і вважав, що причина втрати якості — порушення умов експлуатації сережок споживачем (дія хімічних препаратів – фарба для волосся, парфуми).

Спеціалістами Управління захисту споживачів Головного управління для розгляду скарги споживача здійснена позапланова перевірка магазину, розпорядженням (приписом) зобов’язано господарюючого суб’єкта організувати та провезти незалежну експертизу, як передбачено ст.17 Закону України «Про захист прав споживачів» у регіональному відділені Пробірної палати у м. Одеса, оскільки на території Херсонської області відсутні спеціалісти, які б могли провести таку експертизу.

Приватний підприємець, згідно з приписом, організував та направив ювелірні прикраси до Пробірної палати для експертизи, експертиза триває. Остаточне рішення по скарзі буде прийнято після отримання висновку пробірної палати.

Джерело: Держпродспоживслужба

Читайте також: Під Одесою депутата облили зеленкою: опубліковано фото та відео

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *