06.09.2015

На кордоні з Кримом зникло троє миколаївських десантників — Генштаб

На адміністративному кордоні з Кримом зникли троє українських військових. Про це 6 вересня повідомила прес-служба Генштабу ЗСУ на своїй сторінці у Facebook.

«Зранку 5 вересня стало відомо про зникнення трьох військовослужбовців 79 окремої аеромобільної бригади старшого солдата Юрова О.І. та солдатів Орленко О.О. і Мекшуна К.М. В ході розшукових заходів було встановлено, що вищевказані військовослужбовці в ніч з 04.09.2015 на 05.09.2015 змінилися зі спостережного посту, прибули в розташування, переодягнулися в цивільний одяг (тапки, шорти та тільники) та зі слів їх співслужбовців убули купатися до дамби, яка знаходиться на території, суміжній з незаконно окупованою територією АР Крим», — йдеться у повідомленні.

За даними Генштабу, згодом з’ясувалося, уночі у цей район під’їжджали 2 автомобілі (УАЗ та УРАЛ) зі сторони незаконно окупованої території АР Крим та можливо незаконно затримали наших військовослужбовців.

Зазначається, що зброя, набої та документи військовослужбовців залишилися у розташуванні підрозділу. На даний час проводиться службове розслідування та розшук.