03.08.2018

На Миколаївщині через крадіжку засудили неповнолітнього хлопця

sud1111(13)Апеляційним судом Миколаївської області задоволено апеляційну скаргу першого заступника прокурора області Олександра Білоуса на вирок суду першої інстанції стосовно неповнолітнього, якого визнано винним у вчиненні замаху на крадіжку.

Зокрема, судом при ухваленні вироку стосовного неповнолітнього, якого визнано винуватим за ч.2 ст.15, ч.1 ст.185 КК України, було призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 6 місяців та на підставі ст. 75, ст. 104 КК України звільнено від відбування покарання з випробуванням на строк 1 рік з покладенням обов’язків, передбачених ст.76 КК України.

Разом з тим, при призначенні покарання судом першої інстанції не враховано можливість застосування до неповнолітнього ст.105 КК України (звільнення від покарання із застосуванням примусових заходів виховного характеру), оскільки внаслідок щирого каяття та подальшої бездоганної поведінки хлопець не потребує застосування покарання.

За результатами розгляду апеляційної скарги першого заступника прокурора області вирок суду першої інстанції змінено в частині призначеного покарання — неповнолітнього визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.15, ч.1 ст.185 КК України, та відповідно до вимог ст.105 КК України, звільнено від покарання із застосуванням примусових заходів виховного характеру у виді застереження.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *