18.08.2018

На Миколаївщині чиновників судять через декларації

15287559b829ff8e77dДо адміністративної відповідальності за правопорушення, пов’язане з корупцією притягнуто керівника державного підприємства

Органами прокуратури області продовжується вжиття заходів у сфері протидії правопорушенням, пов’язаним з корупцією, щодо порушень вимог фінансового контролю.

Так, у поточному році за несвоєчасне подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави, або місцевого самоврядування, до адміністративної відповідальності притягнуто 57 посадовців.

Зокрема, постановою Березнегуватського районного суду від 16.08.2018 до адміністративної відповідальності за правопорушення, пов’язане з корупцією, за ч.1 ст. 172-6 КУпАП, притягнуто керівника ДП ДГ «Реконструкція».

Зазначений посадовець, будучи особою, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» та суб’єктом декларування, у порушення вимог ч. 1 ст. 45 вказаного Закону несвоєчасно подав без поважних причин декларацію про доходи за 2017 рік.

За результатами розгляду справи суд погодився з доводами прокурора щодо доведеності факту правопорушення та призначив посадовцю покарання у вигляді штрафу в сумі 850 грн.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *