04.08.2018

На Миколаївщині керівник ДП «Реконструкція» порушив вимоги фінансового контролю

49У четвер, 2 серпня 2018 року, Баштанська місцева прокуратура Миколаївської області забезпечила участь у суді при розгляді 2 протоколів про адміністративне правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.2 ст. 172-6 КУпАП, щодо керівника ДП ДГ «Реконструкція»», складеного працівниками Управління захисту економіки в області.

Так, зазначений посадовець, будучи особою, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» та суб’єктом декларування, у порушення вимог ст. 52 вказаного Закону не повідомив НАЗК про суттєві зміни у майновому стані, придбавши у грудні 2017 року земельну ділянку площею 44,78 га вартістю 461 тис. грн. Крім того, вказаний посадовець не вніс даних до декларації щодо придбання автомобілю VOLKSWAGEN 2014 року випуску вартістю 235 тис. грн., який він придбав у березні поточного року.

За результатами розгляду справ суд погодився з доводами прокурора щодо доведеності факту правопорушення та призначив службовцю покарання у вигляді штрафів на загальну суму 3400 грн

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *